-->

O firmie

Filofarm: polska firma farmaceutyczna

Filofarm to polski producent leków z wieloletnim doświadczeniem. Historia tej firmy farmaceutycznej rozpoczęła się tuż po zakończeniu II wojny światowej. Połączenie bogatej wiedzy medycznej, profesjonalnego zaplecza technicznego oraz innowacyjnego podejścia do tworzenia leków sprawiło, że Filofarm z roku na rok umacniał swoją pozycję na rynku producentów leków. Dziś w ofercie firmy znajduje się ponad 30 produktów: leków Rp, OTC (m.in. Aspargin) oraz popularnych suplementów, które pozwalają pacjentom zadbać o swoje zdrowie.

Aspargin – lek produkowany przez Filofarm

Aspargin to flagowy produkt firmy farmaceutycznej Filofarm. Produkowany nieprzerwanie od 1968 roku, jest niezmiennie ceniony zarówno przez pacjentów, jak i przez lekarzy. To popularny lek, którego zadaniem jest uzupełnianie niedoborów magnezu i potasu. Jest zalecany m.in. pacjentom przy niemiarowościach i nadpobudliwości serca, w profilaktyce choroby wieńcowej i zawału serca oraz osobom po zawale, chorobach i zabiegach, podczas których doszło do utraty magnezu oraz potasu.

Tradycja i nowoczesność

Filofarm, jako doświadczony producent leków, gwarantuje, że Aspargin jest lekiem:

  • nieustannie monitorowanym pod kątem składu – innowacyjne zaplecze badawcze i sprzętowe Filofarm to najlepsza gwarancja bezpiecznego, w pełni kontrolowanego składu
  • wygodnym w stosowaniu
  • bezpiecznym dla pacjenta – pod warunkiem, że jest stosowany pod kontrolą i zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Aspargin to bezpieczny i sprawdzony lek, który już od 50 lat skutecznie dostarcza tych magnezu i potasu. W jego składzie znajdują się magnezowa i potasowa sól kwasu asparginowego. To one zapewniają efektywną przyswajalność obu substancji oraz ich efektywne wykorzystanie przez organizm.

Magnez oraz potas to pierwiastki niezbędne dla prawidłowej pracy organizmu. Ich niedobory mogą być m.in. przyczyną skurczów mięśni, bezsenności, osłabienia, problemów z koncentracją, ale także zaburzeń pracy serca czy nadciśnienia. Właśnie dlatego lekarze często zalecają pacjentom uzupełnianie deficytów tych pierwiastków.

Firma Farmaceutyczna Filofarm - Producent Leków

Ważne fakty o leku Aspargin

Pacjencie, pamiętaj, że:

  • Aspargin jest lekiem, a nie suplementem diety – oznacza to, że jego działanie ma realny wpływ na procesy zachodzące w Twoim organizmie; nie jest jedynie sposobem na „wzbogacenie i uzupełnienie diety”.
  • Aspargin wytwarza polski producent leków – doświadczony, ceniony i doskonale znany w branży medycznej.
  • Troska o utrzymanie prawidłowego poziomu magnezu oraz potasu pozwoli Ci zadbać o serce oraz ogólną kondycję organizmu. Skonsultuj się ze swoim lekarzem i dowiedz, czy i Ty powinieneś sięgnąć po Aspargin.

Zapoznaj się również z innymi lekami oraz suplementami diety, które oferuje firma farmaceutyczna Filofarm.