Profilaktyka Chorób Serca

Właściwa profilaktyka chorób serca ma niezwykle istotny wpływ na zdrowie każdego człowieka, dlatego też nie powinna być w żaden sposób bagatelizowana. Bardzo ważne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i wspomaganie go odpowiednimi preparatami. Polecamy Aspargin, który jest niezwykle skuteczny w działaniu, wskazany przy problemach z koncentracją, zaburzeniach rytmu serca, w przypadku podatności na zmiany nastroju oraz przy skurczach łydek. Niedobór magnezu i potasu ma negatywny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu co przejawia się wieloma nieprzyjemnymi dolegliwościami. Pragniemy uświadomić, że profilaktyka chorób serca wymaga także wyeliminowania pewnych nawyków żywieniowych m. in. spożywania ciężkostrawnych potraw czy dań ubogich w witaminy i składniki mineralne oraz ograniczenia alkoholu. Bezwzględnie należy skończyć z nałogiem palenia, ponieważ nikotyna zwiększa ryzyko wystąpienia chorób serca.

 

 

Aspargin jest wskazany w uzupełnianiu niedoboru magnezu i potasu, w chorobie niedokrwiennej serca, przy zagrożeniu zawałem, w rekonwalescencji pozawałowej, przy niemiarowościach i nadpobudliwości serca, po przebytych chorobach zakaźnych i zabiegach chirurgicznych. Przed podjęciem stosowania leku Aspargin warto zasięgnąć konsultacji u lekarza specjalisty, który wskaże również korzyści jakie wiążą się z odpowiednią profilaktyką chorób serca. Osoby poświęcające mało czasu aktywności fizycznej narażone są w większym stopniu na pojawienie się otyłości, która niestety sprzyja rozwojowi problemów z narządem serca. Przyjmowanie leku Aspargin (po posiłku, od 1 do 2 tabletek 2-3 razy dziennie) wspomaga profilaktykę chorób serca. Jak każdy lek, Aspargin może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Koniecznie powinno się zapoznać z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Profilaktyka chorób serca i podporządkowanie się kilku wskazówkom w znaczący sposób przyczyni się do zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia przez długi czas.